ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Шмигаль назвав рівень інфляції, який "розігріє" українську економіку

Шмигаль назвав рівень інфляції, який "розігріє" українську економіку

354

Фото: slovoidilo.ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що за нинішньої економічної ситуації для підтримки українських експортерів та економіки прийнятним є показник інфляції в межах 6–7 %.

Про це він заявив у інтерв’ю Укрінформу.

"Ми розуміємо, що рівень інфляції в макропрогнозі вищий, ніж той, який буде по фактичних результатах року. Тут потрібно також зважати на позицію і цільові показники Національного банку. Його індикатор, як відомо, становить 5 % (+/-1 %). Я вважаю, що в нашій економічній ситуації для підтримки українських експортерів та "розігріву" економіки прийнятним був би показник інфляції в межах 6–7 %", — сказав Шмигаль.

Він вважає, що інфляція "пожвавлює" економіку, що наразі дуже потрібно Україні. "Ми повинні створювати робочі місця, сприяти експорту, розвитку промисловості тощо, а 2 % інфляції під час кризи — це дуже мало. Усі країни докладають зусиль, щоб наповнювати свої економіки обіговими коштами і стимулювати рух коштів, а не навпаки сповільнювати цей процес", — зазначив глава уряду.

Нагадаємо, в інфляційному звіті Нацбанку за липень йдеться про те, що за підсумками 2020 року економіка скоротиться на 6 %, але вже наступного року її зростання очікується на рівні 4 %.

18 серпня в Мінекономіки повідомили, що до кінця 2020 року інфляція в Україні прискориться, але темпи будуть нижчими, ніж прогнозувалося.  

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:



Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро