ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Миколаївський аеропорт готується до запуску нових міжнародних маршрутів

Миколаївський аеропорт готується до запуску нових міжнародних маршрутів

386

Фото: Офіс президента

Провели реконструкцію злітно-посадкової смуги та інженерних мереж, ремонтують будівлі та споруди аеропорту

Завершуючи робочу поїздку до Миколаївської області, Володимир Зеленський оглянув Миколаївський міжнародний аеропорт. Його керівник Федір Барна показав та розповів, як летовище змінилося відтоді, коли президент був тут востаннє.

Про це повідомляє прес-служба на сайті Офісу президента.

"Ми хочемо створити нормальні умови, зробити комфортний аеровокзал. Від часу вильоту з Києва люди за півгодини фактично вже будуть на морі", — сказав Федір Барна.

Читайте такожSkyUp вводить плату за реєстрацію в аеропорту

В миколаївському аеропорту вже провели реконструкцію злітно-посадкової смуги та інженерних мереж, зараз ремонтують будівлі та споруди. Поступово відновлюється робота виробничих служб летовища, оновлюється спеціальна техніка — для обслуговування повітряних суден, забезпечення авіаційної безпеки.

У прес-службі нагадали, що до карантину зростав пасажиропотік та збільшувалася кількість працівників порівняно з попередніми роками.

Президент дав завдання міністру інфраструктури Владиславу Криклію та народному депутату Давиду Арахамії терміново опрацювати питання оснащення аеропорту необхідним обладнанням для повноцінного функціонування.

"Це треба зробити. Миколаїв матиме комфортний і сучасний аеропорт, збільшення пасажиропотоку та вантажоперевезень, покращення сервісів для туристів і пасажирів, що сприятиме зростанню інвестиційної привабливості краю. Впевнений, такий розвиток дасть нові робочі місця та збільшення надходжень у бюджет", — резюмував Зеленський.

Також в аеропорту була проведена термінова нарада щодо розширення переліку міжнародних маршрутів. Це буде зроблено найближчим часом.

"Стратегія розвитку регіональних аеропортів для нас пріоритетна", — зазначив Владислав Криклій.

У планах  реконструкція й технічне переоснащення радіотехнічних засобів, системи світлосигнального обладнання, капітальний ремонт аеровокзального комплексу.

Як повідомляли "Українські Реалії", раніше Криклій розповів про створення державної авіакомпаніїЗа його словами, до кінця осені буде фінальний продукт по авіастратегії.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро