ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Рада наступного тижня може розглянути законопроект щодо держгарантій за кредитами

Рада наступного тижня може розглянути законопроект щодо держгарантій за кредитами

401

Фото: Укрінформ

Сподіваюсь, що у вівторок у парламенті буде ухвалено закон, який дозволить кредити для малого і мікробізнесу — Ковалів
Верховна Рада вже наступного тижня може розглянути законопроект щодо механізму державних портфельних гарантій у розмірі 80%, який спростить доступ малого та мікробізнесу до отримання банківських кредитів.
 
Про це розповіла заступник глави Офісу Президента Юлія Ковалів під час III Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму "Там, де ми  там Україна", повідомляє кореспондент "Українських Реалій".
 
"Банківська застава  це один з найбільших бар'єрів, який не дозволяє бізнесу швидко та просто отримати кредит. Я сподіваюсь, що у вівторок у парламенті буде ухвалено закон, який дозволить кредити для малого і мікробізнесу, для якого держава буде гарантувати 80% кредитного портфеля. Це означає, що за такою позикою не треба буде вносити велику заставу. Це буде наступним кроком, який дозволить нам зробити доступність фінансування",  сказала Ковалів.

Вона зазначила, що базовою річчю для успіху бізнесу є освіта. У цьому напрямку створено кілька освітніх проєктів для ветеранів АТО. Окрім цього, Мінекономіки запускаються в 17 обласних центрах школи і навчальні програми для підприємців, можливо, в межах цього навчання будуть створені окремі групи для ветеранів-підприємців.

Нагадаємо, у Мистецькому арсеналі проходить III Міжнародний волонтерський та ветеранський форум "Там, де ми — там Україна". На форум запрошені представники громадських ветеранських організацій, Державного центру зайнятості, провідних бізнес-шкіл та успішних ветеранських підприємств.

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше, на цьому ж форумі президент Зеленський заявив, що держава повинна допомагати бізнесу, яким займаються ветерани.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро