ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Із 869 нелегальних АЗС залишилося 65 — Гетьманцев

Із 869 нелегальних АЗС залишилося 65 — Гетьманцев

366

Фото: Unsplash

Голова комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Гетьманцев заявив, що з 862 АЗС, зазначених на карті з ознаками "нелегальності", залишилося 65.

Про це він написав на своєму Telegram-каналі з посиланням на звіт Нафтогазової асоціації України.

За його словами  це результат спільної роботи Комітету з фінансів, податкової та митної політики, податкової міліції та білих нафтотрейдерів.

У звіті також говориться, що Нафтогазова асоціація України високо оцінила результати роботи правоохоронних органів і в першу чергу податкової міліції, і дякує їй за очистку ринку від "чорних" АЗС. Висловлюються сподівання, що що розквіт "чорних" АЗС більше ніколи не повториться, а з окремими "чорними партизанами" в разі їх виявлення під час моніторингів, податкова міліція оперативно впорається.

"Однак, ми змушені констатувати, що, незважаючи на зусилля прикладені протягом січня-лютого 2020, Президентом України, Урядом, правоохоронними та контролюючими органами до очищення нафтогазового ринку від нелегального сегмента, велика кількість АЗС (більше 600), які працюють з грубими порушеннями законодавства в сфері будівництва, охорони праці та протипожежної безпеки, отримали ліцензії",  підсумовує Асоціація.

Як повідомляли "Українські Реалії", станом на кінець липня ціни на пальне на АЗС в Україні зросли в середньому на 0,75 грн/л протягом календарного місяця.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро