ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Зеленський прорекламував Україну для інвесторів та ITшників

Зеленський прорекламував Україну для інвесторів та ITшників

328
Зеленський прорекламував Україну для інвесторів та ITшників 1 Зеленський прорекламував Україну для інвесторів та ITшників 2

Фото: скрін з відео

Президент Володимир Зеленський записав рекламне відео, в якому розповів про привабливість України для міжнародних інвесторів.

Відповідне відео він оприлюднив на своїй сторінці у Facеbook.

Президент наголосив, що Україна є "новим світовим технологічним центром", а також має величезний потенціал для розвитку. "У нас є свій Берлін, у нас є своя Венеція, у нас є свої Мальдіви. Україна — зелена, мирна та відкрита країна. Україна — відомий технологічний хаб зі своїми стартапами, блискучими інженерами, динамічними підприємцями", — заявив Зеленський.

Також він зазначив, що в Україні проведена земельна реформа і впроваджено низький податок для IT-фахівців. "Поспішай! Найбільша країна в Європі стане справжнім проривом", — звернувся український лідер до інвесторів.

Нагадаємо, це не перше промовідео Зеленського, в якому він розповідає про інвестиційну привабливість України. 18 липня 2019 року президент звернувся англійською до іноземних бізнесменів і закликав їх інвестувати в Україну.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро