ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Ferrexpo Жеваго змінила голову ради директорів

Ferrexpo Жеваго змінила голову ради директорів

520

Фото: ldaily.ua

Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні Полтавський та Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК і ЄГЗК), призначила новим головою ради директорів Лучіо Дженовезе замість Стіва Лукаса.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що Дженовезе давно співпрацює з Ferrexpo і знову увійшов до складу ради директорів в лютому 2019 року. Уточнюється, що через різні ролі, які Дженовезе виконував у компанії та її "дочках" протягом останніх дев’яти років, він не вважатиметься незалежним під час свого призначення головою, як цього вимагають правила Кодексу.

Нагадаємо, на зборах акціонерів Ferrexpo 28 травня 2020 року голова ради директорів Стів Лукас заявив про намір піти у відставку.

На цих зборах акціонери обрали членами ради директорів Грема Дакомба та Фіону Маколей. Також були переобрані членами ради директорів Кріс Мо, Лучіо Дженовезе, Костянтин Жеваго (за нього проголосувало 67,59 % акціонерів). Проте Віталій Лісовенко не отримав необхідної кількості голосів незалежних акціонерів, після чого його кандидатура буде виставлена на повторне голосування. 

Довідка: Ferrexpo — швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні (Полтавський і Єристівський ГЗК). Виробляє та експортує залізорудні окатиші для виробництва сталі. 

Згідно з фінансовим звітом компанії, 2019 року група Ferrexpo збільшила чистий прибуток на 20 % — до 403 млн доларів у порівнянні з попереднім роком. За перше півріччя 2020 року компанія отримала 249,9 млн доларів чистого прибутку, що на 7,6 % нижче показника за аналогічний період минулого року.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро