ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Мінекономіки дозволило вживати фемінітиви в назвах професій

Мінекономіки дозволило вживати фемінітиви в назвах професій

739

Фото: zik.ua

У кадровій документації можна вказувати "інженер" або "інженерка", "верстатник" — "верстатниця", "соціолог" — "соціологиня"

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України дозволило в кадрових документах вказувати професії у фемінітиві. Відповідні зміни прописано в наказі міністерства "Про затвердження Зміни № 9 до національного класифікатора ДК 003: 2010" від 18 серпня.

Читайте також: Уряд затвердив оновлений макропрогноз на три роки

"У КП професійні назви робіт наводяться в чоловічому роді, окрім назв, які застосовуються виключно в жіночому роді (економка, нянька, покоївка, сестра-господиня, швачка). За потребою користувача, під час внесення запису про назву роботи в кадрову документацію окремого працівника, професійні назви робіт можуть бути адаптовані для визначення жіночої статі особи, що виконує відповідні роботи",  йдеться в документі. 

Для прикладу, в кадровій документації можна вказувати "інженер" або "інженерка", "верстатник" — "верстатниця", "соціолог" — "соціологиня".

Як повідомляли "Українські Реалії", інфляція прискориться, але темпи будуть нижчими, ніж прогнозувалося раніше. До кінця 2020 року на динаміку інфляції впливатиме посилення ролі кредитного каналу емісії грошей. Цей механізм використовуватиметься для підтримання бізнесу та запровадження антикризових заходів.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро