ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Неплатоспроможний банк "Аркада" почали виводити з ринку (ОНОВЛЕНО)

Неплатоспроможний банк "Аркада" почали виводити з ринку (ОНОВЛЕНО)

755

Фото: epravda.com.ua

У банку "Аркада", який визнано неплатоспроможним, 26 серпня введуть тимчасову адміністрацію. 

Про це повідомляється на сайті банку.

"З наступного дня (після рішення Нацбанку від 25 серпня про визнання  банку "Аркада" неплатоспроможним — УР) до банку буде введено тимчасову адміністрацію. Акціонери банку, наглядова рада та виконавчий орган будуть відсторонені від виконання своїх обов’язків і керівництво банком перейде до визначеної ФГВФО особи", — поінформували в "Аркаді". При цьому в банку висловили сподівання знайти вихід з ситуації та відновити нормальну роботу.

Згодом Фонд гарантування вкладів повідомив, що запровадив тимчасову адміністрацію у банку "Аркада" та розпочав процедуру виведення банку з ринку.

Тимчасову адміністрацію запровадили строком на один місяць з 26 серпня до 25 вересня 2020 року. За цей час буде розроблено план врегулювання і визначено найбільш ефективний спосіб виведення банку з ринку. Конкурс на залучення інвестора оголосять найближчим часом на веб-сайті Фонду гарантування вкладів.

Уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації призначено начальника відділу запровадження тимчасової адміністрації управління раннього реагування департаменту дистанційного та інспекційного моніторингу діяльності банків Ірину Штогріну. "З дня введення тимчасової адміністрації Фонд набув усі повноваження органів управління та органів контролю банку і розпочав здійснювати заходи для забезпечення збереження активів банку, запобігання втрати майна, захисту інтересів вкладників і кредиторів банку", — зазначили у Фонді.

Там додали, що, за попередніми даними, більш ніж 90 % вкладників банку "Аркада", на яких поширюються гарантії Фонду, мають вклади у межах гарантованої суми (200 тис. грн), тобто отримають свої вклади повністю, на загальну суму 188,5 млн грн. "Для отримання коштів у межах гарантованої суми вкладникам не потрібно подавати до Фонду заяви чи будь-які додаткові документи, оскільки реєстри для виплат будуть сформовані на основі електронної бази даних про вкладників АТ АКБ "Аркада". Інформацію про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на сайті Фонду, на веб-сайті АТ АКБ "Аркада" — https://arkada.ua/, у відділеннях банку та у соціальних мережах", — поінформували у ФГВФО.

Нагадаємо, 25 серпня Нацбанк України відніс банк "Аркада" до категорії неплатоспроможних, а суд арештував головний офіс фінустанови в Києві.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро