ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Аваков заявив, що проблема з об'єктами Укрбуду майже вирішена

Аваков заявив, що проблема з об'єктами Укрбуду майже вирішена

508

Фото: скрін з відео

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запевняє, що проблема із закінченням будівництва житлових комплексів Укрбуду майже вирішена.

Про це він заявив на брифінгу 26 серпня, інформують "Українські Реалії". 

"Питання Укрбуду практично вирішене... Ми попрацювали, знайшли інвесторів, знайшли можливість не розкрадати інші наші активи. Питання Укрбуду практично знято з порядку денного. Останні будинки будуть прийняті в експлуатацію найближчим часом", — сказав міністр.

Водночас, за його словами, досі невирішеним залишається питання забудов Войцеховського. На думку Авакова, проблеми з забудовниками виникають через пробіли в законодавстві. "У нас є три серійних злочини — Укрбуд, банк "Аркада", Войцеховський... Все це відбувається, тому що в нас є серйозні пробоїни в законодавчій базі. За останній місяць ми мали дуже продуктивні дискусії у Верховній Раді... Є проект закону, який, я впевнений, восени буде внесений в зал, проголосований і ми у вересні всі ці речі зможемо закрити. Я впевнений, що більше таких системних пробоїв у нас не буде", — сказав глава МВС.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Київміськбуд зобов'язався добудувати 17 заморожених житлових комплексів Укрбуду, а п'ять завершених об'єктів ввести в експлуатацію в січні 2020 року. Проте угоду між компанією та фондом фінансування будівництва об'єктів досі не підписано, а п'ять об'єктів досі не введено в експлуатацію.

У травні-липні інвестори Укрбуду пікетували офіс Київміськбуду, фінансової компанії "Житло-Капітал", КМДА з вимогою вирішити питання добудови житлових комплексів.

Також 15 липня інвестори банку "Аркада" пікетували Офіс президента і вимагали зустрічі з очільником держави Володимиром Зеленським.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро