ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,27
EUR 32,60
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Верховний суд просить виділити з COVID-фонду 978 тис. грн

Верховний суд просить виділити з COVID-фонду 978 тис. грн

148

Фото: pravda.com.ua

Окрім товарів для суддів на суму 201 тис. грн замовляли різного роду дезінфікуючі та утилізаційні послуги

Керівник апарату Верховного Суду Ольга Булка звернулася до Кабінету Міністрів з проханням виділити 978 тисяч гривень з Фонду боротьби з COVID-19 як компенсацію за раніше куплені судом медичні товари та послуги для запобігання поширенню коронавірусу.  

Про це йдеться у листі Верховного Суду, який оприлюднила експертна організація StateWatch, повідомляє Економічна правда. 

У документі зазначено, що Верховний Суд витратив приблизно мільйон гривень на різні медичні товари. Зокрема, закуплено 600 літрів антисептику на загальну суму 123 тис. грн гривень, латексні рукавиці на 112 тис. грн, дезинфікуючі килимки на 13 тис. грн, термометри на майже 9 тис. грн, захисні маски на 7 тис. грн, рециркуляторні та дезінфікуючі лампи на 140 тис. грн та різні дезінфікуючі засоби на загальну суму 18 тис. грн.

Читайте такожЗеленський заявив, що в Україні готові масово виробляти вакцину від COVID-19

Також для суддів закупили спеціальні стійки для дезінфікуючих пристроїв та спеціальні сенсорні дозатори до них на суму майже 350 тисяч.

Окрім товарів для суддів на суму 201 тис. грн замовляли різного роду дезінфікуючі та утилізаційні послуги.

У листі також акцентується увага на тому, що під час останнього перегляду бюджету витрати за програмою "Здійснення правосуддя Верховним Судом" були зменшені на 110 млн грн.

Як повідомляли "Українські Реалії", станом на 26 серпня коронавірусну хворобу виявили у 95 мешканців Києва.  Наразі у столиці 12 248 підтверджених випадків COVID-19. За останню добу захворіли 47 жінок віком від 22 до 85 років, 42 чоловіка віком від 19 до 82 років, 3 дівчинки від 5 до 17 років та 3 хлопчики від 6 до 17 років.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро