ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Wizz Air погрожує закрити базу в Києві та звільнити всіх співробітників

Wizz Air погрожує закрити базу в Києві та звільнити всіх співробітників

305

Фото: interfax.com.ua

Приводом для цього стало створення профспілки, яке ініціювали співробітники київської бази Wizz Air

Керівництво лоукостера Wizz Air заявило про можливе закриття бази в Києві та звільнення всіх співробітників, якщо вони не погодяться припинити роботу профспілки.

Про це повідомляє Федерація європейських працівників транспорту (ETF).

За даними Федерації, пік конфлікту прийшовся на кінець липня, коли авіакомпанія звільнила чотирьох співробітників-членів профспілки — Юлію Баталіну, Анну Теременко, Артема Тригуба та Андрія Чумакова.

У ETF нагадали, що члени екіпажів створили профспілку 17 травня, а 22 травня повідомили про це місцевому керівництву авіакомпанії. Але менеджмент Wizz Air на це ніяк не відреагував, а натомість почав "агресивну антипрофспілкову кампанію".

Зокрема, керівництво лоукостера почало переконувати співробітників, що членство в профспілці може лише зашкодити їхньому здоров'ю, що київська база буде закрита і що всіх звільнять, тому що компанія не визнає профспілок. "Багато що з цього було зроблено побічно — місцеве керівництво забезпечило собі сильну підтримку юристів і подбало про те, щоб інші поширювали ці чутки. Саме через підставних осіб (інструкторів, лінійних інструкторів і декількох співробітників, близьких до керівника бази) керівництво поширювало брехню про профспілку", — повідомили в ETF.

У Wizz Air цю інформацію поки що ніяк не коментують.

Нагадаємо, у травні 2020 року бортпровідники Wizz Air в Києві сформували профспілку для захисту своїх прав. Це сталося після того, як їх змусили підписати контракти, які передбачали скорочення зарплати на 25 % і зменшення галузевих виплат.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро