ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. В уряді відмовилися від ліквідації Держспоживслужби

В уряді відмовилися від ліквідації Держспоживслужби

454

Фото: agropolit.com

Кабінет міністрів України не планує ліквідовувати Держслужбу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держспоживслужба).

Про це повідомляє прес-служба Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем.

"Ми були раді почути від пана Шмигаля, що в уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — органу, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні", — зазначили в Асоціації. При цьому повідомляється, що для контролю епідеміологічної ситуації та здоров’я населення буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, що підпорядковуватиметься Міністерству охорони здоров’я України. 

"Держпродспоживслужба продовжуватиме роботу у звичному режимі із притаманними їй функціями щодо здійснення контролю за виробництвом та експортом продукції", — зазначили в ЄБА.

Разом з тим уряд має намір реорганізувати Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Його планують розділити на два окремі відомства з виділенням аграрного міністерства, зважаючи на його велике значення для економіки України.

Як повідомляли "Українські Реалії", Кабмін планує реорганізувати Держспоживслужбу та утворити Держслужбу з контролю захворювань України.

21 серпня парламентський Комітет з питань інтеграції України до ЄС звернувся з листом до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо неприпустимості ліквідації Держпродспоживслужби.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:



Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро