ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Історична угода: ОАЕ офіційно припинили бойкот Ізраїлю

Історична угода: ОАЕ офіційно припинили бойкот Ізраїлю

406

Фото: Unsplash

Країни уклали мирний договір за посередництва США

Об'єднані Арабські Емірати офіційно ухвалили указ про припинення економічного бойкоту Ізраїлю у суботу, 29 серпня. Фактично відбулася  ратифікація підписаних 13 серпня домовленостей за посередництва США про співпрацю між цими країнами.

Про це з посиланням на державну інформаційну агенцію WAM повідомляє The Associated Press.

У повідомленні йдеться, що державне інформаційне агентство WAM заявило про те, що указ, який офіційно припиняє бойкот, було прийнято за наказом шейха Халіфи бен Заєда аль-Нахаяна, правителя Абу-Дабі та лідера Еміратів.

В указі зазначається, що громадяни Ізраїлю та ізраїльські компанії відтепер можуть вільно вести бізнес в ОАЕ та купувати різні товари, тобто між країнами тепер дозволена торгівля. Раніше повідомлялося про відновлення дипломатичних відносин між країнами.

У понеділок в Абу-Дабі очікують перший комерційний авіарейс з Ізраїлю, який привезе ізраїльських та американських високопосадовців, зокрема і зятя Дональда Трампа Джареда Кушнера, який займається близькосхідним врегулюванням.

ОАЕ стали третьою арабською країною, яка встановила дипломатичні відносини з Ізраїлем. Раніше це зробили Єгипет та Йорданія.

Проти відновлення відносин виступають Туреччина та Палестина, не зважаючи на те, що Ізраїль відмовився від загарбання нових палестинських територій, йдучи на угоди з арабськими країнами.

Нагадаємо, що з 1948 року, коли Ізраїль проголосив свою незалежність, він фактично знаходився у конфлікті з усіма арабськими країнами Близького Сходу, не зважаючи на те, що розташований якраз у цьому регіоні. Воєнні дії розгорталися тут кілька разів у XX столітті. Тому налагодження будь-яких відносин в регіоні стає надзвичайно важливим історичним рішенням.

Як повідомляли "Українські Реалії", раніше в ОАЕ запустили першу в арабських країнах АЕС.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро