ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Київміськбуд готується прийняти на баланс ще кілька недобудов Укрбуду

Київміськбуд готується прийняти на баланс ще кілька недобудов Укрбуду

499

Фото: bankruptcy-ua.com

ПрАТ "ХК "Київміськбуд" планує найближчим часом вирішити ситуацію з проблемними об'єктами Укрбуду, прийняти їх на баланс і ввести в експлуатацію.

Про це у Facebook повідомив президент компанії Ігор Кушнір.

За його даними, зараз компанія працює над будівництвом 20 житлових комплексів в столиці, а також добудовує об'єкти Укрбуду. "Зараз вже прийнято 13 житлових комплексів. Триває активна робота по іншим ще не прийнятим. Наприклад, наскільки відомо, по "Чарівному місту" Апеляційний суд скасував арешт ділянки, тому вже найближчим часом ми чекаємо підписання документів Міністерством оборони і передачі нам комплексу", — написав Кушнір.

Щодо "замороженого" житлового комплексу Art House, то він висловив сподівання, що в найкоротші терміни Міноборони ініціює зустріч для вирішення ситуації, що склалася. 

Стосовно ЖК "Злагода", за даними очільника Київміськбуду, вже підписано основний договір. "Тому потроху, повільно, але впевнено рухаємося до повного кінцевого прийняття всіх запланованих комплексів", — додав Кушнір.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Київміськбуд зобов'язався добудувати 17 заморожених житлових комплексів Укрбуду, а 5 закінчених об'єктів ввести в експлуатацію в січні 2020 року. Проте угоду між компанією та фондом фінансування будівництва об'єктів досі не підписано, а 5 об'єктів досі не введено в експлуатацію.

Протягом травня-липня інвестори Укрбуду пікетували офіс Київміськбуду і фінансової компанії "Житло-Капітал" з вимогою ввести об'єкти в експлуатацію.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро