ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Україна продала активи збанкрутілого Дельта Банку на 20 млрд грн зі знижкою більш ніж 99 %

Україна продала активи збанкрутілого Дельта Банку на 20 млрд грн зі знижкою більш ніж 99 %

303

Фото: zik.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав на "голландському" аукціоні пул активів Дельта Банку, до якого увійшли права вимоги за кредитами до юросіб та фізосіб на 20 млрд грн.

Про це повідомляє Finbalance.

Серед відповідних боржників: "Херсонський суднобудівний завод", ТОВ "ТІ ЕЛ СІ СІСТЕМС", ТОВ "Український Бізнес-Франчайзинг", ТОВ "Мерчант Хауз". Останні три структури фігурували у провадженні Генпрокуратури щодо можливого виведення Дельта Банком за кордон 4,1 млрд грн рефінансування НБУ 2014 року через пов’язані між собою українські компанії, окремі службові особи яких водночас були співробітниками Дельта Банку.

Переможцем аукціону з пропозицією 46,1 млн грн стало ТОВ "Фінансова компанія "Дата Фінанс". У держреєстрі власником цієї структури значиться Олег Пекарський.

За даними ФГВФО, станом на початок 2020 року борг Дельта Банку перед Фондом становив майже 9 млрд грн, а перед НБУ — приблизно 5 млрд грн (за рефінансом).

У Фонді гарантування вкладів заявляли, що ринкова вартість активів Дельта Банку була визначена незалежними оцінниками на рівні 27,4 млрд грн або 30 % від суми, зазначеної "на папері" (94,27 млрд грн).

Як повідомляли "Українські Реалії", 28 серпня Нацполіція повідомила про вручення підозри власнику Дельта Банку Миколі Лагуну в завданні збитків державі на 30 млн грн через ухилення від сплати податків.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро