ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,98
EUR 31,81
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Банкрутства не буде: Інтертелеком погасить 30 млн грн боргів перед Концерном РРТ

Банкрутства не буде: Інтертелеком погасить 30 млн грн боргів перед Концерном РРТ

342

Фото: bin.ua

Український CDMA-оператор "Інтертелеком" домовився з державним Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) про погашення заборгованості та врегулювання ситуації без судового розгляду.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Зазначається, що 31 серпня відбулася зустріч керівництва Держспецзв’язку, Концерну РРТ та представників Інтертелекому. Представники компанії заявили про готовність погасити заборгованість у розмірі 30 млн грн відповідно до встановленого графіка. "Сторони дійшли згоди про те, що як тільки буде погашено першу частину боргу компанії Інтертелеком перед Концерном РРТ, ситуацію буде врегульовано без судового розгляду в договірному порядку", — повідомили в Держспецзв’язку.

У відомстві також зазначили, що раніше ЗМІ поширили заяву директора Концерну РРТ, якого відсторонили від виконання обов'язків, про те, що Концерн ініціював процедуру банкрутства Інтертелекому, щоб запобігти розпродажу ліквідного майна компанії. У зв’язку з цим у Держспецзв’язку, до сфери управління якого входить Концерн РРТ, заявили, що керівник Концерну не погодив з відомством таку процедуру.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Господарський суд Одеської області призначив на 10 вересня розгляд справи про визнання Інтертелекому банкрутом начебто через несплату ліцензії 4G. Проте в компанії заперечили цю інформацію та заявили, що не збираються оголошувати режим банкрутства.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро