ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Нова хвиля коронавірусу може "вбити" малий та середній бізнес — Федерація роботодавців України

Нова хвиля коронавірусу може "вбити" малий та середній бізнес — Федерація роботодавців України

575

Фото: glavcom.ua

За оцінками експертів, від березня найбільших втрат зазнають сфера послуг, готельно-ресторанний та туристичний бізнес

Малий та середній бізнес може не витримати нової хвилі коронавірусу. Про це стверджує Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України.

За оцінками експертів, від березня найбільших втрат зазнають сфера послуг, готельно-ресторанний та туристичний бізнес через скорочення попиту, транспортні обмеження та падіння обсягів виробництва. Нині ж ситуація трохи покращилась, проте до позитивних показників ще далеко. Додатковий тиск створюють мільйони заробітчан, які не можуть знайти роботу у своїй державі.

Читайте також: Кличко попереджає про ймовірність інфекційного вибуху в Києві

"Ми розуміємо, що сьогодні говорити, що фактично вже все добре на ринку праці — це не так. Але, головне питання сьогодні не кількість безробітних, а головне питання — що має зробити держава, скажімо вирівнювати ситуацію на ринку праці, створювати робочі місця і фактично готуватись до наступного, якщо він буде, спалаху COVID-19", — запевнив Руслан Іллічов.

За таких умов пріоритетом для влади має стати збереження робочих місць, підтримка національних виробників та незахищених українців. Разом з тим, як стало відомо, в уряді не виключають можливості подальшого подовження карантину та навіть запровадження в країні надзвичайного стану у разі істотного погіршення епідеміологічної ситуації.

Як повідомляли "Українські Реалії", настрої українського бізнесу дещо покращуються, але песимістичні очікування все ще переважають через продовження адаптивного карантину і четвертий місяць поспіль знаходяться на низькому рівні — індекс очікувань ділової активності в серпні склав 47,9. У липні цей показник становив 46,9.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро