ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Шмигаль запевняє, що українцям не урізатимуть житлові субсидії

Шмигаль запевняє, що українцям не урізатимуть житлові субсидії

403

Фото: racurs.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль запевняє, що українці отримуватимуть субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у тому ж обсязі, що й раніше.

Про це він повідомив під час "Години запитань до уряду" в парламенті 4 вересня, інформує кореспондент "Українських Реалій". 

"Стосовно субсидій, звісно держава буде виконувати всі свої соціальні зобов’язання. Всі субсидії будуть виплачуватися так, як і мають виплачуватися", — сказав очільник уряду у відповідь на питання нардепа Олексія Гончаренка.

Коментуючи ціни на газ, він зазначив, що Україна "зробила величезний крок у встановленні ринкових, а не корупційних цін". "Відповідно, сьогодні ціна на газ регулюється конкурентним ринком. Вперше за п’ять років ми маємо найнижчі ціни на газ у серпні-вересні", — стверджує Шмигаль. При цьому він не виключив "природне" ринкове зростання цін на газ.

Нагадаємо, 2 вересня нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що бюджетний комітет парламенту затвердив зміни до держбюджету 2020 року, які передбачають урізання субсидій на оплату житлово-комунального господарства на 2 млрд 159 млн грн.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро