ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Топ-менеджер ПриватБанку став заступником голови НБУ

Топ-менеджер ПриватБанку став заступником голови НБУ

424

Фото: прес-служба НБУ

Рада Національного банку України призначила заступником голови НБУ керівника напряму з юридичної координації діяльності ПриватБанку Ярослава Матузку.

Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

Зазначається, що кандидатуру Матузки для призначення на цю посаду подав Раді голова НБУ Кирило Шевченко.

"На посаді заступника голови НБУ Ярослав Матузка відповідатиме за діяльність фінансово-адміністративного та операційного блоку регулятора. Він приступить до виконання своїх обов'язків з дотриманням усіх необхідних процедур, визначених законодавством", — йдеться у повідомленні.

Підвищення ефективності роботи Національного банку та посилення його команди Шевченко вважає своїм пріоритетним завданням.

"Я знаю Ярослава Матузку як результативного керівника та висококваліфікованого спеціаліста з правових питань. Він успішно захищав інтереси держави у справах ПриватБанку, зокрема супроводжував справи банку у міжнародних судових інстанціях. Фахові знання та досвід роботи у сфері державного фінансового управління безумовно стануть корисним надбанням для центрального банку. Його залучення до команди Нацбанку сприятиме модернізації наших внутрішніх процесів у питаннях фінансового управління, адміністрування та операційної діяльності", — заявив Шевченко.

До призначення у Національний банк Матузка з 2016 року працював у ПАТ КБ "ПриватБанк", зокрема з 2018 року — керівником напряму з юридичної координації діяльності банку. Також був членом наглядової ради АТ АБ "Укргазбанк" протягом 2010–2017 років та членом Ревізійної комісії АТ "Ощабданк" протягом 2011–2014 років.

Нагадаємо, 7 серпня Рада Нацбанку призначила заступником голови НБУ Олексія Шабана, який до цього працював директором департаменту платіжних систем.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро