ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Президент "Аркади" напередодні суду екстрено ліг до лікарні

Президент "Аркади" напередодні суду екстрено ліг до лікарні

824

Фото: pravda.com.ua

Слідчі прокуратури намагаються вручити повістку до суду президенту банку "Аркада" Костянтину Поливоді, якого підозрюють у привласненні 50 млн грн інвесторів.

Про це йдеться в сюжеті "ТСН"

Повідомляється, що зараз Паливода перебуває на лікуванні в інституті кардіології, куди, за даними журналістів, він звернувся одразу ж після того, як 3 вересня йому вручили підозру.

Поливода пояснив, що звернувся до медиків через проблеми із серцем та підозру на інфаркт. Слідчі, які прийшли до лікарні для того, щоб вручити йому повістку до суду, не можуть цього зробити, оскільки спочатку вони мають отримати висновок медиків щодо стану здоров'я підозрюваного.

Також повідомляється, що під будівлею інституту серця зібралися ошукані інвестори, які вклали свої гроші в банк "Аркада". 

Нагадаємо, МВС розслідує кримінальну справу щодо 9 млрд грн, що були зібрані в банку "Аркада", який Нацбанк визнав неплатоспроможним.

3 вересня президенту банку "Аркада" повідомили про підозру у привласненні 50 млн грн, які призначалися для будівництва житлових комплексів "Еврика" та "Патріотика".

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро