ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Нацбанк має намір спростити касові операції для ФОП

Нацбанк має намір спростити касові операції для ФОП

809

Фото: прес-служба НБУ

Зміни пов'язані із прийняттям двох законів Верховною Радою

Національний банк України планує спростити ведення касових операцій у національній валюті, що пов’язано зі змінами в українському законодавстві.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Зокрема, регулятор розробив та пропонує для громадського обговорення проект постанови Правління Національного банку України "Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні". Це зумовлено тим, що Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців" полегшив облік доходів роботи фізичних осіб-підприємців  платників єдиного податку першої та другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість. Такі фізичні особи-підприємці вестимуть облік у довільній формі (паперовій або електронній), помісячно відображаючи отримані доходи.

"Оскільки чинне Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні містить посилання на документи, які застосовують фізичні особи-підприємці для обліку готівки, Національний банк має намір привести його у відповідність до вимог цього закону", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця постанова має також урегулювати і питання щодо вимог оформлення заготівлі металобрухту та операцій із металобрухтом за готівку відповідно до норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом”.

У прес-службі додають, що зауваження і пропозиції щодо змісту Постанови прийматимуться до 5 жовтня. 

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше, Верховна Рада детінізувала ринок металобрухту, а також в Україні спростили роботу ФОП.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро