ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Нафта подешевшала на 7 % за тиждень

Нафта подешевшала на 7 % за тиждень

370

Фото: Unsplash

Нафта подешевшала на 7 % через те, що державна нафтокомпанія Саудівської Аравії Saudi Aramco знизила ціни на всі сорти нафти для покупців з Азії та США.

Про це повідомили в "Інтерфакс-Україна".

Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures о 8:10 за київським часом становить 42,2 долара за барель, що на 0,46 долара (1,08 %) нижче за ціну на закритті попередньої сесії. За підсумками торгів у п'ятницю ці контракти подешевшали на 1,41 долара (3,2 %).

Ф'ючерси на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі становлять 39,26 долара за барель, що на 0,51 долара (1,28 %) нижче за рівень попередньої сесії. У п'ятницю вартість цих контрактів зменшилася на 1,6 долара (3,9 %).

За підсумками минулого тижня Brent подешевшала на 6,9 % — максимальними темпами за три місяці, WTI — на 7,5 % на тлі сумнівів експертів в стійкості попиту на нафту в умовах постійного зростання захворюваності в ряді країн, зокрема в США та Індії, пише Bloomberg.

Ціни обох марок на закриття ринку в п'ятницю були мінімальними з 9 липня.

Нагадаємо, компанія ТОВ "Нафтогазгеорозвідка", яка входить до ДTEK Ріната Ахметова, виграла аукціон на видобуток нафти і газу в Україні.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро