ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,26
EUR 34,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Стало відомо, хто очолить Укроборонпром

Стало відомо, хто очолить Укроборонпром

112

Фото: Новини України (UAZMI)

Найближчими днями посаду голови Укроборонпрому залишить Айварас Абромавічус. Замість нього призначать завідувача відділу безпеки та оборонно-промислового комплексу Офісу президента і нардепа третього скликання від партії Наталії Вітренко Сергія Тихонова.

Про це повідомив нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк у Facebook.

"За моєю інформацією, в найближчі дні свою посаду голови Укроборонпрому залишить Айварас Абромавічус. Але зрада навіть не в тому. Замість нього призначать чергового "реформатора" — завідувача відділу безпеки та ОПК Офісу Президента Тихонова Сергія. В 3-ому скликанні був нардепом від Н. Вітренко. Мінус прозорі призначення та мінус ще одна реформа", — написав Железняк. 

Сергій Тихонов протягом 1998–2002 років був нардепом третього скликання, обирався за списками Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко, 1999 року вийшов з фракції. 2002-го балотувався до Ради від блоку "За єдину Україну!".

Нагадаємо, на початку серпня гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавічус підтвердив плани залишити посаду керівника держконцерну та спростував інформацію про можливі політичні причини свого звільнення.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро