ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,05
EUR 34,01
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Авіатрафік України сповільнив падіння

Авіатрафік України сповільнив падіння

144

Фото: Економічна правда

Загальна кількість польотів, які у серпні 2020 року Украерорух забезпечив аеронавігаційним обслуговуванням, становить 16 690 рейсів, що на 56,3 % менше, ніж у серпні 2019 року.

Про це повідомила прес-служба Украероруху.

Українські авіакомпанії виконали 6373 рейси (на 45,5 % менше, ніж у серпні минулого року), іноземні авіакомпанії — 10 317 рейсів (- 61,1 %).

За типами польотів: 2519 виконаних у серпні рейсів були внутрішні (- 15,7 %), 8249 — міжнародні (- 50,4 %), 5922 — транзитні (- 68,2 %). 

У держкомпанії вважають, що вже зараз очевидно, що динаміка поступового відновлення авіатрафіку, яка спостерігалася у попередні місяці, істотно сповільниться протягом вересня. Якщо порівнювати із попередніми місяцями, у липні 2020 року Украерорух обслужив 12 195 рейсів, у червні — 4584 рейси.

Поступове пожвавлення повітряного руху в Україні почалося з відновленням внутрішніх пасажирських авіаперевезень 5 червня та запуском міжнародного авіасполучення з 15 червня цього року.

На початку карантину, за останні тижні березня, кількість польотів у повітряному просторі України зменшилася більш ніж на 96 %, а чотири районні диспетчерські центри Украероруху протягом кількох тижнів входили до європейського списку центрів із найбільшим падінням трафіку.

 

Міжнародна асоціація повітряного транспорту нещодавно закликала уряди країн світу шукати шляхи відновлення авіаційної галузі та відкрити кордони, які наразі залишаються переважно закритими. Оскільки це істотно знижує попит на авіаперевезення та туристичні послуги, мобільність населення загалом, а стримування авіації негативно позначається на світовій економіці.

Нагадаємо, результати дослідження консалтингової групи Five Aero свідчать про те, що за останні шість місяців авіаційна промисловість втратила 350 тис. робочих місць, проте до кінця поточного року цей показник може сягнути півмільйона.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро