ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,05
EUR 34,01
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Прибічник Коломойського підтвердив, що група "Приват" керує Укрнафтою з 2003 року

Прибічник Коломойського підтвердив, що група "Приват" керує Укрнафтою з 2003 року

81

Фото: 24News

Нардеп і прибічник  олігарха Ігоря Коломойського Ігор Палиця підтвердив, що група "Приват" керує Укрнафтою з 2003 року. Палиця був головою правління компанії протягом 2003–2007 років.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"В 2003 році була зустріч, по-моєму, Вишиванюк (екс-голова Івано-Франківської ОДА Микола Вишиванюк — УР) організував між Коломойським і Кучмою, і було запропоновано, щоб приватні акціонери показали, як вони можуть керувати підприємством. Тому що Укрнафта в той момент була майже банкрут. І мені було запропоновано, щоб я очолив Укрнафту, — розповів Палиця.

На питання, чи запропонував йому очолити Укрнафту Ігор Коломойський, нардеп відповів:

"Так, звичайно. Після цього я поїхав на зустріч з Кучмою, мав аудієнцію, він запитав, як я збираюся працювати, попередив, що я маю працювати на всіх акціонерів, і на державних в першу чергу і на розвиток компанії. Я йому дав слово, і після цього було прийнято рішення, що наглядова рада призначить мене виконувачем обов'язків, а потім уже збори акціонерів, по-моєму, через 3 чи 4 місяці обрали мене головою правління".

Компанії "Нафтогаз України" належить 50 % + 1 акція Укрнафти. Групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, серед яких зокрема Ігор Коломойський  приблизно 42 % акцій.

Нагадаємо, протягом травня-липня 2020 року Укрнафта отримала більш ніж 250 млн грн в рахунок погашення дебіторської заборгованості за поставлену 2015 року нафту.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро