ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,17
EUR 34,12
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Укртрансбезпека нарахувала 80 млн штрафів за перевантажені фури

Укртрансбезпека нарахувала 80 млн штрафів за перевантажені фури

86

Фото: Rhys Moult / Unsplash

Протягом січня-серпня 2020 року інспектори Укртрансбезпеки перевірили майже 400 тис. транспортних засобів та нарахували більше ніж 81 млн грн плати за перевантаження. Найбільше порушників в Одеській, Чернігівській та Київській областях.

Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

"Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Протягом цього року нарахували понад 81 млн грн плати за перевантаження. З них більше 13-ти мільйонів  тільки за серпень", — зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Він також повідомив про продовження роботи над реформуванням всієї системи і запровадженням автоматичного габаритно-вагового контролю із влаштуванням комплексів "Зважування у русі" по всій території України. 

Протягом останнього тижня (з 31 серпня по 6 вересня) було перевірено більше ніж 27 тис. транспортних засобів, складено 369 актів порушення габаритно-вагових норм та нараховано приблизно 2,5 млн грн плати за перевантаження. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Чернігівській та Київській областях.

Нагадаємо, Кабінет міністрів постановив вести цілодобовий ваговий контроль транспортних засобів Укртрансбезпекою разом з Нацполіцією, СБУ, ДФС, Укравтодором та місцевими органами виконавчої влади.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро