ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Мін'юст подав скаргу на суддю Вовка у справі ПриватБанку

Мін'юст подав скаргу на суддю Вовка у справі ПриватБанку

1620

Фото: business.ua

Міністерство юстиції України подало до Вищої ради правосуддя скаргу на суддю Печерського райсуду Києва Сергія Вовка, який ухвалив рішення стягнути з державного ПриватБанку майже 10 млрд грн на користь компаній братів Суркісів.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська у Facebook.

"Суддя Вовк ім'ям України ухвалив по суті вкрасти 10 млрд гривень. Його рішення стане або початком відродження судової влади, якщо вдасться на постанову відреагувати належним чином, по всій строгості закону. Ну або навпаки, символом тотального краху, якщо належної реакції не буде", — написав міністр.

Він також повідомив, що Мін'юст подав апеляційну скаргу на постанову Печерського райсуду щодо ПриватБанку. "А ще у парламенті очікує на розгляд законопроект № 4064, який блокує списання грошових коштів як захід забезпечення позову", — додав Малюська.

Як повідомляли "Українські Реалії",  2 вересня Печерський райсуд Києва вирішив стягнути з державного ПриватБанку 350 млн доларів на користь компаній братів Суркісів. Суд також санкціонував примусове списання коштів та/або арешт майна ПриватБанку, якщо він відмовиться виплачувати Суркісам вказану суму. У Мінфіні заявили, що оскаржуватимуть це рішення.

У ПриватБанку також заявили, що через програш Суркісам будуть змушені скоротити виплати до держбюджету.

7 вересня Міністерство юстиції зареєструвало у парламенті законопроект, який заблокує примусове стягнення з ПриватБанку 350 млн доларів на користь компаній Суркісів.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро