ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Президента "Мотор Січі" викликають до суду в справі про арешт акцій компанії

Президента "Мотор Січі" викликають до суду в справі про арешт акцій компанії

1536

Фото: biz.liga.net

Шевченківський районний суд Києва переніс слухання у справі про арешт акцій компанії "Мотор Січ" на 14 вересня у зв'язку з тим, що сторона захисту запросила на слухання почесного президента компанії В'ячеслава Богуслаєва.

Про це заявила слідчий суддя Лідія Щебуняева, передає УНІАН.

"За результатами отриманих пояснень сторони захисту суд прийняв рішення відкласти слухання у зв'язку з викликом свідка на 14 вересня на 16:00", — сказала суддя.

Під час судового розгляду сторона захисту акціонерів "Мотор Січі" прийняла до розгляду рішення апеляційного суду Києва від 28 серпня і подала до суду клопотання про запрошення конкретних представників органів державної влади. Це клопотання суд відхилив, оскільки не побачив явних юридичних підстав для виклику представників державної влади та їх безпосередньої зацікавленості у справі підприємства.

Читайте також: Ярославський спільно з китайцями подасть нову заявку до АМКУ на купівлю "Мотор Січі"

Після цього адвокат заявив про клопотання щодо відводу судді у цій справі, яке суд також відхилив, закидаючи стороні захисту затягуванням справи. 

Нагадаємо, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на прості іменні акції АТ "Мотор Січ", які знаходяться на рахунках в цінних паперах, відкритих в депозитарних установах.

Тривалий час "Мотор Січ" контролював колишній нардеп В'ячеслав Богуслаєв, який дотепер є президентом підприємства і генконструктором вертолітної техніки. У грудні 2019 року він визнав, що продав 2016 року свої акції китайським інвесторам, щоб врятувати підприємство.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро