ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,16
EUR 34,25
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Президента "Мотор Січі" викликають до суду в справі про арешт акцій компанії

Президента "Мотор Січі" викликають до суду в справі про арешт акцій компанії

309

Фото: biz.liga.net

Шевченківський районний суд Києва переніс слухання у справі про арешт акцій компанії "Мотор Січ" на 14 вересня у зв'язку з тим, що сторона захисту запросила на слухання почесного президента компанії В'ячеслава Богуслаєва.

Про це заявила слідчий суддя Лідія Щебуняева, передає УНІАН.

"За результатами отриманих пояснень сторони захисту суд прийняв рішення відкласти слухання у зв'язку з викликом свідка на 14 вересня на 16:00", — сказала суддя.

Під час судового розгляду сторона захисту акціонерів "Мотор Січі" прийняла до розгляду рішення апеляційного суду Києва від 28 серпня і подала до суду клопотання про запрошення конкретних представників органів державної влади. Це клопотання суд відхилив, оскільки не побачив явних юридичних підстав для виклику представників державної влади та їх безпосередньої зацікавленості у справі підприємства.

Читайте також: Ярославський спільно з китайцями подасть нову заявку до АМКУ на купівлю "Мотор Січі"

Після цього адвокат заявив про клопотання щодо відводу судді у цій справі, яке суд також відхилив, закидаючи стороні захисту затягуванням справи. 

Нагадаємо, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на прості іменні акції АТ "Мотор Січ", які знаходяться на рахунках в цінних паперах, відкритих в депозитарних установах.

Тривалий час "Мотор Січ" контролював колишній нардеп В'ячеслав Богуслаєв, який дотепер є президентом підприємства і генконструктором вертолітної техніки. У грудні 2019 року він визнав, що продав 2016 року свої акції китайським інвесторам, щоб врятувати підприємство.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро