ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. На українській митниці заблокували 150 фур. Бізнес скаржиться на перебої з виробництвом

На українській митниці заблокували 150 фур. Бізнес скаржиться на перебої з виробництвом

1454

Фото: dw.com

Через блокування митного оформлення вантажів більше ніж 20 компаній мають перебої з виробництвом

На Галицькій та Київській митницях заблоковано майже 150 фур, що вже призвело до перебоїв із виробництвом у 20 компаніях.

Про це повідомила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Анна Дерев'янко, передає "Інтерфакс-Україна".

"До сьогодні близько 150 вантажівок залишаються заблокованими на митниці, а більше ніж 20 компаній уже мають перебої з виробництвом або своєю діяльністю через затримку постачань сировини або вантажів", — сказала Дерев'янко.

У Держмитниці пояснили затримку митного оформлення вантажів саботажем і повідомили про отримання керівництвом відомства погроз фізичної розправи.

За словами виконавчого директора ЄБА, представники компаній 8 вересня  поспілкувалися з в. о. голови Держмитниці Андрієм Павловським щодо ситуації з затримкою вантажів. "У розмові з бізнесом Павловський пообіцяв провести 9 вересня селекторну нараду для врегулювання цієї ситуації. Асоціація передала керівництву Держмитниці майже 20 офіційних звернень із детальним описом неправомірних дій митних органів та сподівається на обіцяну швидку реакцію керівництва відомства на ситуацію і розблокування руху вантажів, щоб не створювати штучних перешкод для чесного і прозорого бізнесу в Україні", — розповіла Дерев'янко.

Вона повідомила, що сьогодні компанії стикаються з порушеннями термінів розгляду документів і необґрунтованими вимогами надати додаткову документацію для контролю митної вартості. "Бізнесу незрозуміла така ситуація, оскільки справа стосується переважно регулярних постачань вантажів за довгостроковими контрактами, які ще два тижні тому митниця оформляла у звичайні терміни",  зазначила Дерев'янко.

Як повідомляли "Українські Реалії", протягом 1–3 вересня 2020 року від бізнесу почали надходити скарги на затримки митного оформлення вантажів, пов'язаних із контролем митної вартості товарів.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро