ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. АМКУ досі не дозволив купівлю готелю "Дніпро" — бракує інформації про покупця

АМКУ досі не дозволив купівлю готелю "Дніпро" — бракує інформації про покупця

1519

Фото: radiotrek.rv.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) досі не надав дозвіл на купівлю готелю "Дніпро" компанії-переможцю відповідного аукціону — ТОВ "Смартленд".

Про це у Facebook повідомляє ГО "Ліга антитрасту".

Зазначається, що Комітет прийняв до розгляду другу заяву компанії-покупця від 27 серпня про придбання акцій  готелю. Перша була повернута заявнику 21 серпня через ненадання заявником всієї необхідної інформації.

Протягом 15 днів відомство має визначитися, чи містить заява весь необхідний перелік інформації, та у випадку її невідповідності закону — повернути.

У Лізі антитрасту зазначають, що у заявника можуть виникнути проблеми з отриманням дозволу, якщо реальним покупцем активу буде інша особа, ніж та, що зазначена в поданих документах.

"Адже відомство має надавати дозвіл на отримання контролю фактичному власнику. Враховуючи, що "Смартленд" позначив заяву та всі додані до неї документи як конфіденційну інформацію, отримати будь-які дані щодо реального суб’єкта, що набуває контроль, та джерел фінансування транзакції, не є можливим", — пояснюють у громадській організації.

Антимонопольний комітет має розглянути заяви про надання дозволу на концентрацію протягом 30 днів. "У разі виявлення підстав для заборони концентрації, АМКУ розпочинає розгляд справи про концентрацію, термін розгляду якої не повинен перевищувати три місяці", — зазначили в Лізі антитрасту.

Як повідомляли "Українські Реалії",  15 липня Фонд держмайна провів аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" більш ніж за 1 млрд грн. Ця сума перевищила початкову ціну в 13 разів. 

"Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують реалізувати великий кіберспортивний проект.

У серпні до Окружного адмінсуду Києва надійшло чотири позови про скасування продажу готелю "Дніпро".

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро