ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
 1. Головна
 2. /
 3. Ексклюзив
 4. /
 5. В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі

В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі

1289
В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 1 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 2 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 3 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 4 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 5 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 6 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 7 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 8 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 9 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 10 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 11 В Одесі з танкера Delfi стався новий витік: нафта забруднює вже два пляжі 12
Нафта, яка продовжує витікати з танкера Delfi, вже забруднила площу понад 7 тисяч квадратних метрів, а концентрація нафтопродуктів перевищила норму майже в п'ять разів

Сьогодні, 27 липня, в Одесі із затонулого танкера Delfi стався новий витік нафти.

Як повідомляє кореспондент “Українських реалій”, цього разу навіть недавно встановлені бони не змогли утримати "викид" в акваторії біля танкера.

Спеціальні огорожі довелося тягнути на сусідній пляж, на якому знаходилися відпочивальники з дітьми, щоб якось запобігти його забрудненню.

Було забруднено приблизно 100 квадратних метрів поверхні води, а концентрація нафтопродуктів перевищила норму майже в п'ять разів.

Поки "спеціально навчені люди" боролися з локалізацією забруднення, друга група готувала троси для чергової спроби судновласника підняти танкер.

Також навколо багатостраждального судна метушилися комісії різного рівня, намагаючись вирішити долю Delfi найближчим часом.

Сьогодні до Одеси з цього приводу приїхав міністр інфраструктури України Владислав Криклій

Ближче до опівдня рятувальникам все ж вдалося локалізувати ранковий викид і навіть повернути бони в акваторію біля корабля. Робітники, які почали кріпити трос, залишили ці спроби в очікуванні на нові рішення керівництва.

Нагадаємо, танкер Delfi зазнав аварії біля узбережжя Одеси 22 листопада 2019 року в районі одного з міських пляжів.  З танкера час від часу виливається нафта. 

18 липня в Одесі почали підіймати затонулий танкер, але ця спроба виявилася невдалою.

24 липня в Одесі була зроблена друга спроба підняти танкер, але і вона зазнала фіаско.

Адміністрація морпортів України оголосила тендер з вибору підрядника, який займеться цією роботою.

 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро