ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,96
EUR 33,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Олександр Ніколаєв, компанія Expecto Agency: "Ми починали з нульовим бюджетом і великим бажанням"

Олександр Ніколаєв, компанія Expecto Agency: "Ми починали з нульовим бюджетом і великим бажанням"

825

Фото: facebook.com/photo

Агенція Expecto Agency заявила себе на ринку як постачальник високоефективних послуг з просування бізнесу

Засновник компанії Expecto Agency Олександр Ніколаєв, яка займається digital-маркетингом, дослідженнями ринку  та просуванням бізнесу, впевнений, що аби досягти успіху та вивести бізнес на міжнародний рівень, потрібно мати бажання працювати попри перепони та стереотипні обмеження. Як за 5 років його компанія стала одним з лідерів у сфері digital-маркетингу та рекламних технологій, він розповів в інтерв’ю "Українським Реаліям".  

Починав власний бізнес Олександр з участі в кількох проектах, де він відповідав за рекламний сектор.

"Я починав з того, що ми зробили освітню компанію, яка займалася різноманітними тренінгами,  speaking club з англійської, ораторським мистецтвом, тренінгами з психологічної тематики. В цій компанії я був директором з маркетингу", — розповів засновник Expecto Agency.

За його словами, займався усім, що дозволяє приводити клієнтів в компанію.  

"Здебільшого займався просуванням проектів на ринку. Поступово у мене почали з’являтися партнери, які розгледіли в мені талант маркетолога, який може просувати будь-який бізнес. Ми почали створювати різні спільні проекти, а 2015 року заснували  власну маркетингову агенцію", — каже Олександр.

Агенція Expecto Agency заявила себе на ринку як постачальник високоефективних послуг з просування бізнесу. Також агенція спеціалізується у сфері організації заходів та освітніх тренінгів. Її засновник каже, що в найближчих планах — суттєве розширення стартапу.

"Найбільш успішні проекти реалізовані нами в галузі нерухомості — з забудовниками, електронної комерції, товарів швидкого попиту (побутова хімія, дитячі товари). В цих сферах маємо кращі результати. Окрім цього ми займаємося освітніми програмами, співпрацюємо з освітніми кампаніями. Зараз це основна наша спеціалізація. До коронавірусу ми активно займалися організацією заходів",  розповів засновник агенції. 

За словами Олександра, на старті бізнесу вони з партнерами не мали ні сумнівів, ні грошей. Все починали з нульовим бюджетом. Нині агенція не просто забезпечує себе, але й приносить непоганий прибуток.

"Починали ми свій бізнес  з нуля, як то кажуть. Ми не орендували офіс, зустрічі проводили в кав’ярнях. Бюджету не було, мали лише бажання працювати та вільний час. Нині ми міцно стоїмо на ногах і розвиваємо напрямок роботи з закордонними клієнтами. Також маємо партнерів і клієнтів з різних міст України. Утримуємо офіс в самому центрі Харкова повністю коштом компанії. Наразі відкриваємо філіал в Києві. Проводимо заходи власним коштом. Також пишаємось тим, що маємо ряд закордонних клієнтів у сфері будівництва та нерухомості та інтернет-магазини. Наші клієнти переважно з США та Канади. Найбільш успішні наші клієнти в Україні  це мережа "911", забудовник "Авантаж", також мережа українських ресторанів",  додав Олександр.

Агенція Expecto Agency цього року відзначатиме 5 років  невеличкий термін, за який пройдено шлях від задуму до успішної компанії, яка займається збільшенням обороту флагманів українського ринку. Далі, за словами Олександра, планується вихід на міжнародний рівень.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро