ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Нас очікує помірне зниження курсу долара: прогноз курсу долара на весну

Нас очікує помірне зниження курсу долара: прогноз курсу долара на весну

1099
Немає особливих негативних факторів, які могли б змінити поточну ситуацію

Наразі, для гривні немає особливих негативних моментів, які могли б вибити її з колії. Про це виданню "Українські реалії" розповів аналітик Alpari Максим Пархоменко.

"В цей момент, для гривні немає особливих негативних моментів, які могли б вибити її з колії. Курс утримується нижче 28.00 гривень за рахунок експортерів, що нарощують обсяги продажу. Відбувається це на тлі зростання цін наших експортних товарів до 10 річних максимумів. Виробники металів зараз вкрай добре себе почувають - і в кінці року можуть ще додати в ціні", - пояснює Максим Пархоменко.

Читайте також: "Бульбашка" на світових фондових ринках: що відбувається і чого чекати далі. Думка експертів

Він також зазначає, що "за рахунок зростання цін на світових ринках ми додамо і в зростанні експортної виручки. Це і дозволяє зміцнюватися гривні. При цьому немає особливих негативних факторів, які могли б змінити поточну ситуацію протягом місяця".

"За рахунок цього гривня має потенціал для зміцнення до 27.50 до кінця березня, - зазначає аналітик Alpari. - При цьому НБУ стримує це зниження курсу, проводячи інтервенції на ринку, не дозволяючи гривні істотно зміцнитися. Через це чекати курсу нижче 27.50 до кінця весни не варто. Найближчим часом нас очікує помірне зниження курсу долара".

Нагадаємо, світову економіку чекає криза, а пандемія коронавірусу в світі та в Україні робить фінансову ситуацію ще більш невизначеною. Що робити з невеликими грошима в таких умовах, куди вкладатимуться і чи варто взагалі це робити, і як залишитися у виграші - про це "Українським реаліям" розповів  експерт, серійний підприємець і інвестор, практик своєї справи Вадим Синегін.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро