ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Розслідування Kroll може розкрити зв'язок Рожкової та Коломойського, які тільки публічно були ворогами - експерт

Розслідування Kroll може розкрити зв'язок Рожкової та Коломойського, які тільки публічно були ворогами - експерт

1802

Фото: pravda.com.ua

Що відбувається, наскільки обгрунтовані звинувачення, чим все може закінчитися

Проти першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової та кількох співробітників НБУ, які працювали над розслідуванням та націоналізацією Приватбанку у 2016 році, ведеться розслідування - їм загрожують потенційні звинувачення у держзраді та розкраданні. Про це пише ЗМІ з посиланням на відповідний документ Офісу генпрокурора. Рожкова своєю чергою заявила, що їй невідомі будь-які очікувані звинувачення проти неї, але в нападках на співпрацю НБУ з іноземними компаніями нема нічого нового.

Що відбувається, наскільки обгрунтовані звинувачення, чим все може закінчитися?

Голова громадської організації "Re: Старт", акціонер в Банк Юнисон, фінансовий експерт Оксана Чепіжко виданню "Українські реалії" розповіла, що на думку ряду західних аналітиків, розслідування Kroll може розкрити потенційний зв'язок Катерини Рожкової та Ігоря Коломойського, які тільки публічно були ворогами.

"Крім того, давайте я нагадаю, що без щоденного нагляду регулятора не відбувається жодної банківської операції. Виходить, що все керівництво НБУ включаючи першого заступника Рожкову, бачило і знало про все, що пов'язано з ПриватБанком ?! Питання риторичне", - вважає експерт.

Читайте також: НБУ готує проект закону, який врегулює діяльність колекторів

За  її словами, з огляду на, під яким ударом зараз знаходиться на Заході все, що пов'язано з ім'ям Коломойського, а також той факт, що недавно генеральний прокуратур Ірина Венедиктова підписала три підозри екс-керівництву ПриватБанку, можна припустити, що всі чиновники, так чи інакше пов'язані з так званим "справою про махінації в ПриватБанку до моменту націоналізації", будуть піддані тим або іншим заходам впливу.

"Що ж стосується звинувачення в державній зраді, то, можливо, мова йде про роботу чоловіка Рожкової в структурах, афілійованих з "Зовнішекономбанком Росії", яким керував колишній випускник академії ФСБ Горьков. Хоча, знову ж таки, це може бути не ключовою версією або взагалі спеціально запущеним фейком", - додала Чепіжко.

Як повідомляли "Українські Реалії"Катерина Рожкова висловила впевненість, що система колегіального ухвалення рішень в Національному банку не дозволить окремим персоналіям керувати регулятором у ручному режимі.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро