ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Збільшення прожиткового мінімуму протягом року на 200 грн здатне збільшити добробут лише молекули, але не людини - експерт

Збільшення прожиткового мінімуму протягом року на 200 грн здатне збільшити добробут лише молекули, але не людини - експерт

1616

Згідно з повідомленням на сайті Мінсоцполітики, прожитковий мінімум (ПМ) повинен збільшитися. За рахунок підвищення планується наблизити розмір офіційного мінімуму до того, що реально потрібно людині, щоб хоч якось звести кінці з кінцями.

Видання "Українські реалії" звернулося до економічного експерта, кандидата економічних наук Олександра Вовченко з  питаннями:

Прожитковий мінімум в Україні збираються знову підняти. Та чи це панацея?

Що потрібно зробити, щоб підвищити в Україні рівень життя?

 "Заплановане збільшення прожиткового мінімуму протягом року на 200 грн здатне збільшити добробут лише молекули, але точно не людини. На фоні рекордного зростання цін на продукти харчування, знецінення гривні, масового безробіття, подорожчання комунальних послуг, кризи в сфері охорони здоров’я – цей крок немає жодної ваги та реального впливу. Такими міліметровими кроками ми і за сто років не подолаємо прірву між офіційним і фактичним прожитковим мінімумами" - розповів Вовченко.

Читайте також: Хто з працюючих пенсіонерів не отримає надбавку з 1 квітня

За його словами, владі варто нарешті переглянути існуючий прожитковий мінімум, написаний для середньовічних часів, і привести його до сучасних реалій. В інакшому випадку – це знущання над людьми.

"Потрібно перестати гратися в арифметику, а втілити в життя комплекс заходів та глобальних реформ для того, щоб кожен громадян міг задовільнити свої базові потреби, не гірше чим у країнах західного світу", -  додав він.

Нагадаємо, антимонопольний комітет на 4,7 млрд грн оштрафував найбільшу мережу АЗС України, що входить до групи "Приват", за антиконкурентні дії при встановленні цін пальне. Штраф накладено на ТОВ "ВТФ "Авіас", ТОВ "Торговий дім "Авіас", ТОВ "Пром Гарант Плюс", ТОВ "Альянс Еволюшн", ПАТ "Укртатнафта" і 169 операторів АЗС (в тому числі ПАТ "Укрнафта").
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро