ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Фіналістка Топ-моделі по-українськи була серед голих українок в Дубаї. Думка психолога про голі фотосесії дівчат

Фіналістка Топ-моделі по-українськи була серед голих українок в Дубаї. Думка психолога про голі фотосесії дівчат

2047

Фото: Сегодня

Понад місяць минуло з того часу, як в соцмережі сколихнуло відео, на якому дюжина оголених українок позує на балконі в Дубаї. Виявилося, що серед них була і фіналістка першого сезону реаліті "Топ-модель по-українськи" Вікторія Рогальчук.

Чому одні з найкрасивіших дівчат нашої країни погоджуються на такі сумнівні заходи як голі фотосесії в тому ж Дубаї?

Чому не хочуть працювати, вчиться, а вважають за краще такий вид заробітку, а то і ескорт-послуги?

Психолог, психотерапевт Ірина Соніна виданню "Українські реалії" відповіла так:

З одного боку, - це легше і приємніше. Одна справа - проацювати на заводі, інше - фотографуватися чи супроводжувати когось, отримуючи при цьому задоволення.

З іншого - деякі засуджують. Мовляв, соромно-ганебно. Я як психолог вважаю, що це - справа особиста, кожної людини. Хтось готовий показувати своє тіло на загальний огляд, хтось ні. Це, в тому числі, питання комплексів або їх відсутності. І особистого вибору. Хтось дозволяє собі зніматися оголеним, хтось - ні. І для мене це не про сором-ганьбу, а про спосіб самовираження.

Краса - це ресурс. І якщо бог дав, чому не використовувати? В тому числі, заробляючи на цьому. Інша справа, що це ресурс природний (даний безкоштовно). І він не постійний. Рано чи пізно закінчується. І тут уже потрібні будуть інші способи заробітку, інші можливості. Багато дівчат, які раніше працювали моделями, з часом перекваліфіковуються, йдуть вчитися, отримувати нові спеціальності.

Є й певні установки. З родини, зі свого кола. Десь виховували, що жінка має бути незалежною, десь - що їй слід жити за рахунок чоловіка, бути берегинею домашнього вогнища. Кому-то - окей бути замужем за "папіком" і нічого особливо не робити, лише за собою доглядати, щоб бути красивою з ним поруч.

Кому-то важливо самореалізуватися як особистості. Але до цього, як правило, доростають з віком, з досвідом. А по молодості - так, хочеться отримувати задоволення при мінімальних витратах.

Якщо психологічно - є таке поняття як інфантильність. Коли свідомість залишається трохи в дитячому стані. А дитині, як правило, дають - їжу, речі, іграшки, гроші. Його функція - отримувати ресурс. Буває, що люди виростають, але залишаються в такій же позиції - шукають спосіб отримання ресурсу фактично "просто так". Це трошки про недодорослення.

Бажання рости, розвиватися, залежить від структури самої особистості. У всіх різні рівні розвитку, різні рівні потреб. Є ті, кому вистачає мінімуму. Є ті, хто хоче постійно розвиватися.

Так, знімки в стилі ню, взагалі такий стиль поведінки, життя, постійно буде засуджувати частина суспільства. Але оцінка завжди суб'єктивна. Можна, звичайно вплинути на масову свідомість, але це вже не про психологію, а про інше ...".

Нагадаємо, в Україні порахували мільйонерів та мільярдерів: головні новини України 13 травня.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро