ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Кабмін урізає заплановані витрати на оборону на 2022 рік: про що це говорить (ЕКСКЛЮЗИВ)

Кабмін урізає заплановані витрати на оборону на 2022 рік: про що це говорить (ЕКСКЛЮЗИВ)

1150

Схвалена українським урядом Бюджетна декларація на 2022-2024 роки урізує оборонні витрати до 271 млрд грн замість 449 млрд, передбачених Указом президента від 25 квітня 2019 №167 / 2019.

Видання "Українські реалії" звернулося с питаннями до експерта в питаннях національної безпеки і оборони Катерини Коваль.

Прокоментуйте ці дані.

Про що вони говорять?

"Для мене ця новина - очікувана. Як в останні два роки, при президенті Зеленському, так і за часів президентства Порошенко, у нас не були запущені реальні реформи, не відбулися необхідні зміни в рамках сфери оборони. Хоч з боку політиків звучало багато популістським заявам щодо "глобального реформування і модернізації української армії".

При цьому навіть скорочення фінансування ЗСУ не впливало і впливає на звичний режим корупційних ланцюжків в рамках цієї  сфери.

Також зазначу, що останнім часом в нашому інформаційному полі активно поширюються меседжі про те, що Україну не особливо чекають у НАТО. Робляться акценти на те, що ми не запрошені на червневий саміт НАТО. Втім, як і інші партнери.

З огляду на скорочення фінансування збройних сил з бюджету, це може використовуватися як привід для поширення ще одного інформаційного меседжу в стилі "ми як ніколи потребуємо допомоги наших західних партнерів, а допомога дуже лімітована". Або "а чи чекають нас взагалі в НАТО?"

Якщо проаналізувати все, що відбувається, виглядає це зовсім не випадково. І не несподівано.

Водночас на жаль, що в інформаційному полі занадто мало уваги було приділено черговій заяві генсека НАТО Йенса Столтенберга, що від України дуже чекають реформ. Тобто, ми абсолютно свідомо маніпулюємо в інформаційному полі нібито відсутністю підтримки з боку НАТО, при цьому вперто не бажаємо починати з себе. А саме - проводити реальні реформи".

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила 2 червня в першому читанні законопроєкт № 3515 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення".
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро