ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Чому антикорупційні органи в Україні працюють з таким скрипом (ЕКСКЛЮЗИВ)

Чому антикорупційні органи в Україні працюють з таким скрипом (ЕКСКЛЮЗИВ)

789

У 2014 році влада заявляла, що Україна має стати зоною потужної антикорупційної операції. Саме в той час Верховна Рада прийняла ряд антикорупційних законів. Чому зараз антикорупційні органи в Україні працюють з таким скрипом? Як налагодити процес? Які політичні міни, закладені попередниками, доводиться розміновувати новій владі?

Політолог Кирило Сазонов виданню "Українські реалії" відповів так:

"Антикорупційні органи в Україні, дійсно, працюють не надто успішно. Поки дуже мало конкретних результатів. Українці так і не побачили за ґратами обіцяної при створенні цих самих органів "великої риби". Причин кілька. Так, при створенні законодавчої бази для роботи того ж НАБУ була допущена ціла низка прорахунків. Наприклад, американська практика провокації хабаря не відповідає європейським нормам. А закони України прив'язані саме до європейських.

До певного моменту нові антикорупціонери виправдовували відсутність результату корумпованістю самої української судової системи, в якій може розвалитися практично будь-яка справа. І у нас було достатньо підстав вірити цим виправданням до створення Антикорупційного суду. Тепер у нас є НАБУ, є Антикорупційна прокуратура і Антикорупційний суд. Залишилося зробити маленьку антикорупційну в'язницю. Маленьку, тому що навіть з таким інструментарієм сидіти там практично нікому.

Новій владі доведеться усувати масу недоліків, які були допущені при вибудовуванні антикорупційної вертикалі. І все-таки займатися судовою реформою, яку імітували багато років, але так повноцінно і не провели".

Нагадаємо, голова Державної митної служби (ДМС) Павло Рябікін вважає, що треба замінити близько 50% особового складу митних органів.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро