ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Криза в НБУ. Про звільнення заявив ще один директор департаменту: що відбувається і чому (ЕКСКЛЮЗИВ)

Криза в НБУ. Про звільнення заявив ще один директор департаменту: що відбувається і чому (ЕКСКЛЮЗИВ)

839

Після того як з Національного банку України прийняла рішення звільнитися ціла команда керівників Департаменту ліцензування, про своє рішення завершити роботу в НБУ заявив і директор Департаменту фінансової стабільності Віталій Ваврищук.

Що відбувається в НБУ - і чому? Які можуть бути наслідки?

На ці питання виданню "Українські реалії" відповів глава Українського аналітичного центру, економіст Олександр Охрименко:

"Все - по закону. Є процедура, на скільки років полягає контракт. Він полягає в тому, продовжувати або розривати. Будь-який новий керівник змінює кадри. В такому випадку без фанатизму. Хоч були наїзди на заступника голови НБУ Сологуба, призначеного ще в 2015 році, але йому дали допрацювати і спокійно піти. Нова мітла мете під себе - так було є і буде. Стандартна ситуація.

Нинішній голова НБУ Кирило Шевченко, призначений минулого літа, продовжує формувати свою команду. Підбирає і буде підбирати "своїх" людей. А ті, хто прийшов з ексглавою НБУ Гонтаревою, буде прибирати. Згодом нікого з команди Гонтаревої не залишиться.

Ніяких наслідків від цього не буде. Так, деякі зацікавлені особи намагаються роздути з цього скандал. Але у будь-якої ротація завжди є хто "за", хто "проти". Незадоволені, незацікавлені завжди є і будуть. Але нічого особливого не відбувається. Ніяк це на роботу НБУ, на ставлення до нас міжнародних кредиторів - не вплине".

Нагадаємо, у 2014 році влада заявляла, що Україна має стати зоною потужної антикорупційної операції. Саме в той час Верховна Рада прийняла ряд антикорупційних законів. 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро