ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Місія МВФ у вересні відвідає Україну: чи отримаємо ми транш

Місія МВФ у вересні відвідає Україну: чи отримаємо ми транш

1143

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва телефоном поспілкувалася з президентом Володимиром Зеленським та анонсувала візит місії фонду в Україну у вересні.

Зеленський назвав МВФ важливим партнером для України і висловив надію на подальшу співпрацю. Перспективи (і необхідність) нового траншу оцінив для нашого видання заступник директора Українського інституту політики, політичний експерт Кирило Молчанов.

"У нас - позитивна ситуація в економіці. Ключові експортні позиції - метал, руда, зерно - ростуть в ціні на світових ринках. Відповідно, в Україні йде валютна виручка.

До того ж наскільки відомо, МВФ збирається видати країнам, які не в змозі подолати коронавірус, безоплатну допомогу. У тому числі - Україні. Так що потрібен нам цей транш, ці кредити, які потім доведеться віддавати - велике питання.

Виходять з того, що Україна формально виконала більшість вимог МВФ, хоч вони є драконівськими, особливо по судовій системі і тарифами, восени ми все ж якийсь мільярд можемо отримати. Але навіть якщо цього не станеться - ніякого колапсу не буде".
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро