ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,16
EUR 34,25
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Інтерв'ю
  4. /
  5. Суд арештував 65 російських літаків, що літали до окупованого Криму

Суд арештував 65 російських літаків, що літали до окупованого Криму

306

Фото: Kateryna Didenko/Facebook

Суд наклав арешт на 65 літаків російських авіакомпаній, які порушили порядок в'їзду і виїзду з окупованого Росією Криму. 

Про це у Facebook повідомила прес-секретар прокуратури Криму Катерина Діденко.

За її даними, кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 332-1, ст. 334 і ч. 1 ст. 111 (за порушення посадовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів та порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї) КК.

"Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з ГУ СБУ в АР Крим звернулася до суду з клопотаннями про накладення арешту на літаки деяких російських авіакомпаній, які порушили порядок в'їзду/виїзду з/на окупований півострів і правил міжнародних польотів. Зараз заарештовано 65 повітряних суден-порушників", — написала Діденко.

Вона повідомила, що наразі встановлено приблизно 40 російських авіакомпаній, що здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого Криму, порушуючи міжнародні правила польотів і закони України.

Нагадаємо, після анексії Криму 2014 року Україна заборонила зліт-посадку з аеропорту "Сімферополь" всім авіакомпаніям і закрила повітряний простір над усією територією окупованого півострова.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро