ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Корупція
  4. /
  5. НАБУ підозрює посадовців у розтраті 37 млн грн під час будівництва військового полігону

НАБУ підозрює посадовців у розтраті 37 млн грн під час будівництва військового полігону

363

Фото: zik.ua

У справі проходить компанія "Ріст". Підозри вручені бенефіціару Дмитру Пашковському та екс-директору компанії Костянтину Чепусову

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру трьом колишнім чиновникам Збройних сил про завдання збитків на понад 37 млн гривень під час будівництва військового полігону "Широкий лан" (Миколаївська область).

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Правоохоронці підозрюють у зловживанні повноважень і змові начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, начальника Управління будівництва військових об’єктів ЗСУ, начальника відділу технічного нагляду за будівництвом ЗСУ, а також двох голів компанії (бенефіціара та директора), яким також повідомили про підозру.

Читайте також: НАБУ оголосило підозру ще одному фігуранту у справі Новака

За версією слідства, у 2017–2018 роках вказані чиновники ЗСУ "допомогли" перераховувати гроші на рахунки компанії попри те, що будівництво на полігоні не було закінчено.

Правоохоронці розслідують кримінальну справу за статтями про службове підроблення (ч. 1 ст. 366 КК) та розтрату коштів (ч. 5 ст. 191 КК).

Видання "Слово і Діло" назвало імена колишніх чиновників ЗСУ з посиланням на джерела. За даними журналістів, підозри вручили колишньому начальнику ГКЕУ ЗСУ Олегу Галушці, начальнику Управління будівництва КЕУ ЗСУ Сергію Чагарному і екс-начальнику відділу технічного нагляду за будівництвом ГКЕУ ЗСУ Віктору Антощуку.

У справі проходить компанія "Ріст". Підозри вручено бенефіціару Дмитру Пашковському та екс-директору компанії Костянтину Чепусову.

Як повідомляли "Українські реалії",  НАБУ викрило злочинну групу з п’ятьох осіб, яка організувала корупційну схему закупівлі для військовослужбовців НГУ квартир, непридатних для проживання.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро