ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Корупція
  4. /
  5. Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски

Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски

912
Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски 1 Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски 2 Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски 3 Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски 4 Корупція у Збройних силах: СБУ виявила 1 млн грн хабаря за медичні маски 5

Фото: Служба безпеки України

Співробітники Служби безпеки України викрили корупційну схему, організовану під час закупівлі засобів індивідуального захисту для українських військових. 

Про це повідомила прес-служба СБУ.

Зазначається, що оборудку організували начальник управління Командування медичних сил разом з офіцером медслужби однієї з бригад ЗСУ, посадовцем Державної інспекції енергетичного нагляду та посередником.

"Зловмисники вимагали від представника комерційної структури, яка займається продажем медичних масок, хабар у розмірі 1 млн грн. За це учасники схеми обіцяли підприємцю забезпечити перемогу у відкритих торгах. При цьому розмір хабаря був обумовлений обсягом поставки — 1 грн з кожної маски", — йдеться у повідомленні.

Отримання хабаря у 400 тис. грн (перша частина відкату) було задокументовано кілька днів тому. Затим гроші частково поділили, а частково передали "на гору".

"Затримали організаторів оборудки відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час передачі заключної частини відкату — 600 тис. грн. Під час 13 обшуків за місцями проживання та служби зловмисників правоохоронці виявили кошти, передані їм напередодні", — повідомляють співробітники СБУ.

Нагадаємо, кіберфахівці Служби безпеки України у співпраці з британськими спецслужбами 19 серпня заблокували діяльність міжнародного хакерського угруповання, що займалося викраденням персональних даних громадян для їх продажу в DarkNet.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро