ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Корупція
  4. /
  5. СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн

СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн

1171
СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн 1 СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн 2 СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн 3 СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн 4 СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн 5

Фото: ssu.gov.ua

Через незаконні дії посадовців Укрзалізниці завдано збитків на 58 млн грн

Силовики викрили посадовців структурних підрозділів Укрзалізниці та колишніх керівників ПрАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" на розкраданні десятків мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Оперативники встановили, що чиновники організували корупційну схему постачання та встановлення на тепловози держпідприємства неякісних вживаних запасних частин. До оборудки вони залучили низку комерційних структур, які постачали продукцію під виглядом нової.

Різницю організатори виводили на рахунки фіктивних підприємств та переводили у готівку. Цими діями учасники оборудки завдали збитків Укрзалізниці більш ніж на 58 млн грн.

За висновками профільних експертів, експлуатація цих запчастин могла призвести до виникнення надзвичайних подій, зокрема травмування пасажирів та працівників залізниці.

У СБУ повідомили, що про підозру повідомлено 12 посадовцям керівної ланки структурних підрозділів Укрзалізниці та трьом колишнім керівникам "Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу" у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (ККУ).

У спецслужбі додали, що розслідують ще низку кримінальних правопорушень щодо постачання на підприємства Укрзалізниці неякісної продукції невідомого походження.

Крім того, протягом 2020 року регіональні підрозділи СБУ оголосили 29 підозр службовим особам Укрзалізниці та афілійованих підприємств за ст. ст. 111, 191, 366, 367 ККУ.

Нагадаємо, 20 серпня Нацполіція та СБУ провели обшуки в приміщеннях Укрзалізниці та комерційних структур у Вінниці та Києві. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро