ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,30
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Кримінал
  4. /
  5. СБУ викрила мільйонні махінації під час ремонту доріг на Донеччині та Кіровоградщині

СБУ викрила мільйонні махінації під час ремонту доріг на Донеччині та Кіровоградщині

809

Фото: Комсомольская правда

Служба безпеки України на Донеччині та Кіровоградщині викрила та попередила багатомільйонні оборудки під час ремонту автомобільних доріг. 

Про це повідомила прес-служба СБУ.

За даними слідства, 2017 року Донецький облавтодор уклав з місцевою будівельною фірмою сім контрактів на проведення ремонту міжміських та міжобласних шляхів на більше ніж 16 млн грн. Більшу частину цих коштів підрядник привласнив через внесення до проектно-кошторисної і технічної документації неправдивих даних щодо якості використаних матеріалів.

Внаслідок оборудки державі було завдано збитків майже на 10 млн грн. Також через порушення технології ремонту дорожнє покриття зазнало передчасного руйнування та потребує повторної реконструкції.

Правоохоронці провели обшуки в офісних приміщеннях підрядної організації та за місцями проживання її керівників  вилучили документи та чорнову бухгалтерію, які будуть долучені до доказової бази справи.

Наразі колишньому та чинному директорам будівельної фірми оголошено про підозру. Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.

Також тривають слідчі дії для встановлення всіх учасників оборудки, перевіряють можливу причетність до схеми посадових осіб облавтодору.

У Кіровоградській області оперативники спецслужби встановили, що 2020 року обласне профільне держпідприємство уклало підрядний договір з місцевою приватною структурою. Комерсанти мали відремонтувати автомобільну дорогу загального користування у Голованівському районі протяжністю більше ніж 4 км.

Проте під час виконання робіт підрядник відхилився від умов проектно-кошторисної документації та використав асфальтобетонне покриття, яке не відповідає державним вимогам.

За висновками будівельно-технічної експертизи, комерсанти могли завдати збитки обласному бюджету на більш ніж 15 млн грн.

За результатами перевірок, держпідприємство не підписало відповідні акти виконаних робіт та введення автодороги в експлуатацію та не здійснило повну оплату. Підрядник зобов’язався здійснити повторний ремонт дороги у повному обсязі власним коштом та засобами виконавця.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила оборудку з тепловозами Укрзалізниці майже на 60 млн грн.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро