ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,30
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Кримінал
  4. /
  5. СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу

СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу

762
СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу 1 СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу 2 СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу 3 СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу 4 СБУ викрила схему підробки паспортів Євросоюзу 5

Фото: Unsplash, прес-служба СБУ

Служба безпеки України викрила групу, що займалась підробкою паспортів країн Євросоюзу. Зловмисники працювали під виглядом турфірми, яка допомагала громадянам отримати документи для роботи за кордоном.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

Злочинці продавали фальшиві ІD-картки резидентів кількох східноєвропейських країн під виглядом офіційних документів, що дають право на перебування та працевлаштування. "Липові" документи коштували у середньому 300–500 євро.

СБУ задокументувала низку фактів реалізації підроблених документів. "Турфірма" діяла приблизно протягом двох років та до введення карантинних обмежень щомісяця виготовляла 20–30 фальшивих документів.

Правоохоронці під час санкціонованих обшуків у помешканнях та за місцем роботи фігурантів виявили оргтехніку для підробки документів, копії бланків паспортів, чорнову документацію, банківські картки, мобільні телефони, а також інші речові докази причетності до протиправної діяльності. Усе вилучене направлено на криміналістичну експертизу.

Наразі організатору та одній з його спільниць повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення підозр ще двом учасникам протиправного бізнесу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді схвалити законопроект, який передбачає поступове виведення з обігу паспортів у вигляді книжечок та заміну їх на пластикові картки.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:



Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро