ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею

В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею

1114
В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 1 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 2 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 3 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 4 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 5 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 6 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 7 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 8 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 9 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 10 В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею 11
Нафта, яка продовжує витікати з танкера Delfi вже забруднила площу понад 7 тисяч квадратних метрів

Сьогодні, 24 липня, в Одесі була зроблена чергова спроба підняти танкер Delfi, який зазнав аварії восени 2019 року в акваторії пляжу "Дельфін".

Підняттю передував черговий витік нафтопродуктів площею понад 7 тисяч квадратних метрів, повідомляє кореспондент "Українських реалій".Ситуація ускладнювалася тим, що ослабли кріплення бонового загородження, частина якого втратила натяг і занурилася у воду, що і призвело до витоку палива.Довелося терміново локалізувати витік за допомогою спеціального судна, а також натягувати нове бонове загородження.Поки з цим завданням справлялися, минуло пів дня. Потім до затонулого танкера підійшли два буксири - P & O Balqis і "Австралія", та парочка допоміжних буксирів, які взялися за процес кріплення сталевих тросів.Однак цей процес затягнувся до заходу сонця через те, що не вистачало довжини сталевого троса, а інший трос намотало на гвинт судна.

Підйом судна в нічний час доби без спеціального обладнання і дозволу заборонено. Чи будуть 25 липня зроблені нові спроби підняти танкер Delfi, на цей час невідомо.

Нагадаємо, танкер Delfi зазнав аварії біля узбережжя Одеси 22 листопада 2019 року в районі одного з міських пляжів.  З танкера час від часу виливається нафта. 

18 липня в Одесі почали підіймати затонулий танкер, але ця спроба виявилася невдалою.

Адміністрація морпортів України, не очікуючи на другу спробу підняти танкер, оголосила тендер з вибору підрядника, який займеться цією роботою.


Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро