ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. СБУ викрила схему поставок до Росії українських товарів військового призначення

СБУ викрила схему поставок до Росії українських товарів військового призначення

706
СБУ викрила схему поставок до Росії українських товарів військового призначення 1 СБУ викрила схему поставок до Росії українських товарів військового призначення 2 СБУ викрила схему поставок до Росії українських товарів військового призначення 3

Фото: СБУ/facebook

Служба безпеки України викрила схему постачання до Росії товарів військового призначення, які виробляють вітчизняні державні оборонні підприємства.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Так, спецслужба викрила низку посадовців приватних компаній, які організували механізм незаконного постачання цих товарів.

Для документування схеми у липні СБУ провела низку обшуків на деяких оборонних підприємствах у Харківській, Київській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській та Полтавській областях. За даними СБУ, керівництво підприємств сприяло у наданні інформації щодо закупівель приватними компаніями товарів військового та подвійного призначення.

"Приватні підприємці-організатори схеми закуповували продукцію державних оборонних підприємств для подальших незаконних поставок до Росії та інших країн. Придбання військової продукції могло здійснюватися за сприяння працівників державних оборонних підприємств з порушеннями українського законодавства", — повідомили у спецслужбі.

Також учасники схеми передавали до Росії деякі технології з виробництва української військової продукції.

За даними слідства, організатором цієї оборудки є заступник директора одного з потужних російських підприємств, яке забезпечує продукцією військового призначення підрозділи російської армії та підприємства військово-промислового комплексу. "Він має стійкі зв’язки з діючими та колишніми співробітниками ФСБ РФ", — зазначили в СБУ.

Організатору і трьом фігурантам кримінального провадження — посадовцям приватних компаній-постачальників — вже оголошено про підозру. Вирішується питання щодо кваліфікації дій інших учасників організованої злочинної групи, зокрема за ознаками злочину, передбаченого ст. 333 (Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Росія збирається посилити економічні санкції проти України. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро