ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Збитки від аварії танкера Delfi оцінили в $20 тыс.

Збитки від аварії танкера Delfi оцінили в $20 тыс.

799

Фото: Українські Реалії

У Державній екологічній інспекції (ДЕІ) попередньо оцінили завдані збитки танкером Delfi, який затонув на одеському узбережжі, в 20 тис. доларів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на дані відомства.

Зазначається, що методика підрахунку збитків регламентує близько 280 доларів за кілограм нафтопродуктів. "Кожен витік нафти розраховується, і всі дані передаються правоохоронним органам, які здійснюють слідство і процесуальне провадження з приводу збитків, завданих державі та природі в цілому", — пояснили в ДЕI.

У відомстві зазначили, що з моменту аварії, що сталася 22 листопада 2019 року, близько 30 днів сумарно Держекоінспекція фіксувала перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів від 1,5 до 150 разів. "Найвищі показники були в перші дні після аварії і під час штормів. Деякі розливи відбулися під час спроб підняти танкер. У дні, коли фіксувалися перевищення вмісту нафти, ми інформували населення, суспільство, ОДА, що купатися небезпечно в районі пляжу "Дельфін", — повідомили в Держекоінспекції. 

Читайте також: В Одесі друга спроба підняти танкер Delfi знову закінчилася невдачею

В інспекції зазначили, що збиток, завданий природі і державі, стягуватиметься з судновласника. "У зв'язку з тим, що зараз танкер лежить на місці, підйом його не завершений і можливий ще витік нафтопродуктів в майбутньому з відсіків і з машинного відділення, тому остаточна сума збитків буде нарахована за результатами завершення робіт з підйому та буксирування судна",  додали в ДЕІ.

Як повідомляли "Українські Реалії", 24 липня в Одесі зробили чергову невдалу спробу підняти танкер Delfi, який зазнав аварії восени 2019 року в акваторії пляжу "Дельфін".

26 липня в Одеській ОДА повідомили, що проблему із затонулим танкером визнали надзвичайною ситуацією місцевого рівня. Операція з підняття танкера перейшла під контроль Адміністрації морських портів України.

27 липня в Одесі із затонулого танкера Delfi стався новий витік нафти.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро