ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Білорусь передала Україні список затриманих "вагнерівців"

Білорусь передала Україні список затриманих "вагнерівців"

596

Фото: unn.com.ua

Міністерство закордонних справ Білорусі передало Україні список затриманих у Білорусі бойовиків російської приватної військової компанії "Вагнер".

Про це під час брифінгу 31 липня повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформують "Українські Реалії". 

"Список затриманих Білоруссю громадян ми отримали, і МЗС Білорусі звернулося до нас із проханням передати зазначений документ компетентним органам України для перевірки щодо скоєння цими особами злочинів у нашій державі й участі у воєнних діях", — сказав Кулеба.

Він уточнив, що у цьому списку семеро українців. "Але ми маємо перевірити весь список", — зауважив міністр. За його словами, компетентні органи вже активно працюють над цим питанням. 

Кулеба також наголосив на необхідності встановити, хто з учасників цього списку брав участь у збройних діях на Донбасі на боці окупаційних сил і чи причетні вони до скоєння тих чи інших злочинів.

Як повідомляли "Українські Реалії",  29 липня під Мінськом затримали 32 бойовиків російської ПВК "Вагнер", які прибули до країни для дестабілізації ситуації. Всі затримані є росіянами. За даними ЗМІ, більшість затриманих бойовиків є в українській базі "Миротворець", оскільки брали участь у війні на Донбасі на стороні Росії. 

В РНБО запропонували екстрадувати затриманих у Білорусі російських найманців.

30 липня Україна і Білорусь домовилися посилити кордони

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро